Як зробити чифір?

Адмін - Сьогодні, 12:40

 

З початку потрібно відзначити, що чифирем не можна називати будь настояний або міцний чай. Також важливо відзначити, що не всі люди можуть його вживати. Він підходить тільки тим, хто не скаржиться на здоров'я і має налагоджене водне постачання організму.

Якщо ризикнути і почати вживати його на свій страх і ризик можна зіткнутися з неприємними наслідками: безпричинне збудження організму, можливі напади, головний біль і розсіяна увага. Всі ці ознаки з'являться через кілька хвилин після його вживання і не покидають людини кілька годин. Через це час чифір залишає по собі слід: людина стає дратівливим, злим, не йде на контакт, можлива сильний головний біль і часткове відсутність сну.

Будьте уважні до свого здоров'я і не вживайте його зовсім або ж в незначних кількостях. Деякі фахівці відносять чифір до наркотичних речовин тому, що якщо вживати його тривалий час, - він обов'язково викличе залежність в організмі людини.

Как сделать чифир?

Якщо Ви запитаєте: чи відрізняється чифір від кави? Відповідь буде негативною, так як кількість кофеїну в цих продуктах практично однакове. Теїн і гуанін руйнівним чином стануть діяти на Ваш організм, але тільки при тривалій настоянці чаю.

Как сделать чифир?
 
Традиція заварювання чифиря прийшла до нас з тюрми. Там чифір заварювали виключно з дрібнозернистого чорного чаю. Заварюючи там одну чашку чифиря - кидали три, а то й більше ложок заварки! До чаю часто використовували сіль або шматок риби за смаком.

 
Приготувати чифір простіше простого:

1. У каструлі або чайнику закип'ятіть воду.

2. Висипаємо чай у окріп, не перемішуючи.

3. Закрийте посудину кришкою на деякий час, поки всі чаїнки не осядуть на дно.

Тепер він готовий до вживання. Багато хто навіть не фільтрують його, чим ще більше надають насиченості і без того настоянному чаю. Але якщо фортеці чаю виявилося мало - чифір можна доводити до кипіння ще кілька разів. Якщо Ви є власником машини, збираєтеся в далеку дорогу і боїтеся заснути, тоді чифір - це те, що Вам потрібно.
 
Как сделать чифир?

Отже, підіб'ємо підсумки: чифір - це гіркий, настояний чорний чай. Він не корисний для Вашого організму і вживати його вельми небезпечно, якщо Ви не володар ідеального здоров'я. Будьте уважні і правильно заварюйте подібні напої, не завдаючи собі шкоди.

ВІДЕО. Як зробити чифір?Подобається наш сайт? Розкажи друзям!
Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *