Адмін - 10-09-2014, 19:11

Как сделать соус из томатной пасты? Приготований власноруч соус з томатної пасти стане незамінним доповненням до Ваших страв. Без добавок і підсилювачів смаку ви отримаєте по-справжньому корисний продукт для себе і близьких.

 
Адмін - 10-09-2014, 18:51

Как сделать томатный соус в домашних условиях? Чи замислювалися ми, як часто ми використовуємо помідор для приготування наших кулінарних шедеврів? Адже для того, щоб надати пікантності і соковитість багатьох страв ми використовуємо саме його.

Адмін - 6-09-2014, 22:58

Как сделать кетчуп в домашних условиях? Без всяких сумнівів, домашній кетчуп буде смачніше будь-якого кетчупу з магазину. До того ж він повністю натуральний, без консервантів, парабенів, барвників та іншої хімії. Якщо Ви маєте бажання і час на приготування домашнього кетчупу, то ця стаття допоможе Вам в цьому.

Адмін - 1-09-2014, 10:34

Как сделать кесадилью?              Кесаділья - страва мексиканської кухні, яка стала дуже популярною по всьому світу. Воно являє собою два коржі-тортильї, між якими перебуває смачна м'ясна начинка. Робиться страва дуже швидко і легко, не дивлячись на настільки великий список інгредієнтів.

Адмін - 28-08-2014, 16:15

Как сделать тако?    Мексиканська кухня - справжнє відкриття для нас. Безліч цікавих і смачних страв з тортильї відкривають перед нами багато нових можливостей. У цій статті ми розповімо Вам про черговий блюді - тако або такос. Стравою його, напевно, важко назвати, адже на батьківщині тако вважається бутербродом.