Адмін - 1-08-2014, 12:13

Как сделать шоколадных бабочек? Всі ми любимо солодке, особливо шоколад, але всі ми любимо його по-різному. Хтось любить їсти, а хтось любить творити з нього кулінарні витвори, прикраси або предмети мистецтва. Чого тільки вже не роблять їх шоколаду, як їм тільки не прикрашають різні страви, і сьогодні черговий прорив - ми навчимося робити шоколадні метелики, які дуже добре прикрасять будь-яке кулінарне творіння, будь-то торт або тістечко.

Адмін - 1-08-2014, 08:51

Как сделать творожные сочники?      Сочники - цю випічку ми пам'ятаємо ще з радянських часів, коли її можна було часто зустріти в різних типах буфетів. Зараз же, все частіше і частіше вони трапляються нам на очі. На щастя, залишилися ще люди, які дуже люблять не тільки їх їсти, але й готувати. Під рум'яною скоринкою завжди ховався смачний сир, який у поєднанні з тестом дає неодмінний смак.

Адмін - 30-07-2014, 10:16

Как сделать трюфель?     Цукерки трюфель - одні з найпоширеніших і смачних цукерок сучасного світу, і ми навчимося готувати в домашніх умовах!

Адмін - 30-07-2014, 10:10

Как сделать конфеты из сахара? Немає, напевно, в цьому світі дитини і навіть дорослого, який не любить солодощі. Що тільки не зустрінеш зараз на прилавках магазину, тістечка, печиво, шоколад, цукерки і ще багато-багато всяких смаколиків. Але ж набагато цікавіше приготувати все це вдома. Сьогодні ми будемо готувати цукерки! Але ж вони бувають різні - скажете Ви, але це не проблеми, ми постараємося показати хоча б найпопулярніші домашні варіанти.

Адмін - 21-07-2014, 08:39

Как сделать кекс в микроволновке? Ми поділимося з Вами рецептом кексу в мікрохвильовці, на приготування якого, піде максимум 5 хвилин.