Адмін - 28-08-2014, 15:13

Как сделать мастику для торта? Зараз ми можемо спостерігати, як різноманітний ринок тортів, красивих і дуже смачних. Дуже популярними стають торти, прикрашені мастикою. Мастика - кращий засіб для прикраси торта, завдяки цій речовині, ми можемо втілити всю свою фантазію. Маючи щільну форму, мастики можна зліпити буквально, що завгодно.

Адмін - 14-08-2014, 21:27

Как сделать овечку из ватных палочек? Ще одна саморобка для дітей - овечка з ватних паличок. Всім дітям знайомі ці палички, але тепер можна відкрити для них щось нове, і навчити новим виробам, фантазувати і робити гарні речі своїми руками.

Адмін - 11-08-2014, 11:17

Как сделать свечу?     Свічки - це завжди природний світ, який дарує нам романтичну обстановку, тепло і затишок. Так само це чудовий подарунок для справжніх цінителів комфорту і просто хороших людей. Якщо ж вона зроблена своїми руками - вона цінуватися ще більше, адже будь-який подарунок, зроблений своїми руками - незабутній.

Адмін - 11-08-2014, 11:08

Как сделать снежинку из бумаги?       Зима - пора снігу і новорічних свят. Всі люди намагаються якось прикрасити свій будинок, щоб зробити собі святковий настрій. Одним з найбільш простих прикрас - є сніжинки, зроблені з паперу. Це дуже просте виріб, найчастіше їх роблять навіть діти.

Адмін - 6-08-2014, 14:24

Как сделать букет из фруктов? Букет з фруктів ставати все більш і більш популярним подарунком. Такий букет завжди приємно отримувати жінкам, адже він не тільки красивий, але і дуже смачний. Сьогодні, ми проведемо майстер-клас з приготування цього незвичайного подарунка, і тоді Ви самі зможете робити таку красу своїми руками!