Адмін - 13-08-2014, 16:29

Как сделать видеоняню?     Відеоняня - відмінний помічник для будь-якого батька. Вам більше прийдеться бігати в кімнату, де спить малюк, тим самим будити його. Відеоняню можна купити в магазині, але це буде коштувати дуже великих грошей, ми ж пропонуємо Вам зробити все своїми руками, з тих речей, які є вдома.

Адмін - 12-08-2014, 23:17

Как сделать штатив? Кожен фотограф знає про величезну користь штатива, всіх його плюсах і мінусах і точно використовує у своїй діяльності. Можливо, і Вам коли-небудь знадобиться штатив для фотозйомки, але ціна його - дуже навіть кусається. Ми пропонуємо Вам зробити штатив своїми руками з найпростіших речей, які просто валяються у Вас вдома.

Адмін - 22-07-2014, 09:46

Как сделать Неньютоновскую жидкость? Якщо стало нудно, і хочеться чогось нового і незвичайного - пропонуємо Вам дуже незвичайний спосіб розважитися - приготувати Неньютоновскую рідина. Це речовина веде себе дуже хаотично, твердне, стає рідким, тому, таке заняття може дуже навіть зацікавити. Особливо цікаво буде дітям шкільного віку, таке заняття для них буде новим, привабливим і приємним.

Адмін - 14-07-2014, 14:45

Как сделать динамометр? Вже багато-багато років людині доводиться що-то вважати й вимірювати. В результаті це призвело до розробки безлічі різних приладів, які нині допомагають нам вирахувати довжину, висоту, відстань, вага і т.д. Динамометр - прилад, який вимірює силу. Сьогодні, ми розберемося, як зробити такий прилад вручну.

Адмін - 11-06-2014, 21:08

Как сделать телескоп?    Телескоп - мрія багатьох, адже у всесвіті стільки зірок, що хочеться подивитися на кожну. Магазинні ціни на даний апарат трохи кусаються для простих людей, тому є варіант зробити телескоп своїми руками.