Як зробити телескоп?

Адмін - 11-06-2014, 21:08

Как сделать телескоп?

 

     Телескоп - мрія багатьох, адже у всесвіті стільки зірок, що хочеться подивитися на кожну. Магазинні ціни на даний апарат трохи кусаються для простих людей, тому є варіант зробити телескоп своїми руками.

 

Як зробити телескоп в домашніх умовах?

 

Для самого простого телескопа нам знадобитися:


- лінзи, 2шт.;
- товста папір, кілька аркушів;
- клей;
- лупа.

 

Схема телескопа.

Как сделать телескоп?

 

Існує два типи телескопів - рефрактори і лефлекторы. Ми будемо робити рефракторний телескоп, так як лінзи для нього можна придбати в будь-якій аптеці. Потрібно очкова лінза, діаметр - 5 см, діоптрії +0,5-1. Для окуляра будемо брати лупу з фокусною відстанню 2 див.

 

Приступимо!

 

Як зробити основну трубу для телескопа своїми руками?

 

З листа щільного паперу, зробіть трубу, приблизний діаметр 5 див. Потім, розправте лист і зафарбуйте внутрішню сторону чорним кольором. Можна використовувати фарби гуаш. Знову змотайте в трубу і зафіксуйте положення, використовуючи клей.

Довжина нашої труби повинна бути близько 2 метрів.

 

Як зробити окулярну трубу для телескопа?


Как сделать телескоп?

 

Цю трубу робимо, так само, як і основну. Довжина - 20 см. Не забувайте, ця труба буде надіватися на основну, так що діаметр повинен бути трохи більше.

Коли склеїти дві труби воєдино, залишиться лише вставити лінзи. Встановіть їх так, як показано на схемі. Добре зафіксуйте, щоб у процесі експлуатації вони не пошкодилися.

 

ВІДЕО. Як зробити телескоп?Подобається наш сайт? Розкажи друзям!
Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *