Адмін - 4-09-2014, 15:09

Как сделать свадебный макияж?     Весілля - це чарівний незабутній день у житті. Кожна дівчина мріє про нього з дитинства, уявляє, як вона буде виглядати, яке буде плаття. Коли цей день буде у Вашому житті, Ви повинні бути ідеальною. Щоб мрії втілилися в реальність, можна навчитися самій робити весільний макіяж. Так як краще Вас ніхто не знає, що Вам більше підходить, яка у Вас шкіра і т.д.

Адмін - 27-08-2014, 13:17

Как сделать духи? Приємний запах духів, завжди додаємо людині впевненості і сили. Але як важко підібрати ідеальні парфуми для кожного, та й ціна на хороші парфуми трохи кусається. Ми пропонуємо Вам розробити свої власні парфуми, причому зробити це своїми руками не так вже й складно. Головне, знати кілька правил і мати велике бажання створити щось цікаве.

Адмін - 12-08-2014, 09:02

Как сделать серьги из перьев? Пір'яні сережки вже не перший сезон радують своїх власниць. Вони підкреслюю вишуканість і стиль сучасних модниць. Сьогодні ми розповімо, як Ви можете своїми руками зробити унікальні прикраси. Кілька простих способів, за якими впораються навіть маленькі принцеси.

Адмін - 30-07-2014, 08:35

Как сделать маску спецназовца/террориста?     Маска спецназу або терориста - унікальна річ, адже завдяки ній неможливо впізнати людину, і вона може згодитися для розіграшу Ваших друзів і рідних, або щоб приховати свою зовнішність в деяких ситуаціях. Давайте розглянемо декілька варіантів, як можна зробити маску спецназівця своїми руками.

Адмін - 16-07-2014, 08:43

Как сделать стрелки на брюках? Ділові люди, які завжди повинні виглядати чисто, акуратно і шикарно. Для такого вбрання ідеально підходять класичні брюки зі стрілками. Але не завжди після прання вдається зробити ідеальні стрілки на брюках, це проблема багатьох, і ми допоможемо її вирішити.