Адмін - 11-09-2014, 19:07

Как сделать шампунь своими руками? Зараз зовсім нескладно підібрати собі шампунь в магазині, який надає силу, блиск, шовковистість Вашим волоссю. Але всім нам давно відомо, що складу сучасних шампунів залишає бажати кращого. Здогадуємося, скільки витрачаємо грошей тільки за бренд того чи іншого шампуню, бальзаму або засоби по догляду за волоссям?

Адмін - 10-09-2014, 18:28

Сколько держится наркотик в крови? Іноді люди не предерживаются здорового шляху і їх життя починає супроводжувати наркотик. Приховувати його наявність в організмі стає все складніше, так як придумано безліч тестів, які і визначають наявність токсичних речовин у крові. Наявність їх в організмі визначається тоді, коли наркотик починає розщеплюватися.

Адмін - 27-08-2014, 12:25

Как сделать чистку лица? Кожна жінка намагається застосувати всі свої сили, щоб зробити свою шкіру ідеальною, особливо на обличчі. Краса шкіри неможливо без її чистого та рівного тону. Чистка шкіри обличчя - мабуть, найбільш популярна процедура в нинішніх косметологів. Давайте навчимося чистити свою шкіру своїми руками!

Адмін - 19-08-2014, 14:13

Как сделать пяточки мягкими? Багатьом з нас знайома проблема з шкірою на п'ятах. Особливо після зими, коли весь час доводилося носити закрите взуття і шкарпетки. Ці два фактори не кращим чином можуть вплинути на шкіру ніг. Та й не тільки це, існує багато різних причин, але суть одна - проблеми. Сьогодні ми спробуємо розібратися з цією проблемою і з'ясувати, як зробити п'яточки м'якими в домашніх умовах.

Адмін - 12-08-2014, 23:07

Как сделать синяк? Коли не хочеться писати контрольну, або йти на якийсь урок - хороший синяк завжди допоможе звільнити Вас від цього. Він завжди виглядає переконливіше за будь-яких слів, тому потрібно знати, як його робити на всякий випадок.