Адмін - 4-09-2014, 09:09

Как сделать переплет книги?      Палітурка - важливий момент при створенні книги, адже від нього залежить наскільки довго вона прослужить. Якщо ж Вам потрібно зробити палітурка - є два варіант, здати професіоналам і заплатити за це чималі гроші, або ж все зробити самому. Ми покажемо, як це зробити!

Адмін - 1-09-2014, 11:02

Как сделать бумеранг из бумаги? Нарешті прийшло довгоочікуване літо. Час пікніків, пляжного волейболу та веселих розваг. Але часом буває так, що нам надокучає грати у футбол або кататися, під час прогулянки на велосипедах. Як же бути? Що придумати? Як щодо того, щоб зробити бумеранг і незвично провести вільний час?

  

Адмін - 31-08-2014, 21:40

Как сделать гирлянду из бумаги? В наш час прикрасити можна що завгодно і як завгодно, головне-фантазія. Не одне свято не може пройти без красивих елементів прикраси. Є речі, які ніколи не вийдуть з моди, однією з них є - гірлянда. Дуже простий і швидкий способів, причому її можна зробити своїми руками. Особливою радістю буде це для Ваших діток.

Адмін - 26-08-2014, 15:49

Как сделать стаканчик из бумаги?     Папір - цінна річ, адже з неї можна створити безліч корисних речей. Наприклад, стаканчик, яким можна скористатися в екстрених ситуаціях, або ж просто складати в них свої речі. Їх можна застосувати в багатьох ситуаціях, а зробити їх простіше простого. Такий стаканчик може стати в нагоді не тільки для того, щоб напитися води, але і покласти в нього щось цінне щоб не втратити.

Адмін - 20-08-2014, 09:52

Как сделать бабочку из бумаги?         Метелик з паперу - проста і дуже красиве прикраса. Ці вироби зможуть прикрасити як невеликий подарунок, так і ціле приміщення, головне правильно підібрати стиль і колір. Зробити метелика своїми руками - зможуть навіть діти, матеріалів для цього потрібно не так вже й багато, та й робити їх буде в радість всім.