Адмін - 18-08-2014, 10:26

Как сделать замок из песка? Пісок, пляж, відпочинок - що може бути краще в жарку літню погоду. Є багато цікавих занять, якими можна зайнятися на пляжі - купання, волейбол, метання тарілки та інші. Сьогодні ми розповімо Вам про дуже цікавий і творчому занятті - як побудувати замок з піску.

Адмін - 15-08-2014, 09:31

Как сделать ловушку для комаров?      Комарі - одвічна проблема людей, особливо вночі. Вони заважають спокійно спати, розслабитися і відпочити. У світі є безліч апаратів і хімічних засобів від комарів, але всі вони несуть за собою наслідки. Сьогодні ми розповімо, як можна зробити екологічно чистий засіб від комарів.

Адмін - 31-07-2014, 14:16

Как сделать мячи для жонглирования?     Жонглювання - справа не з простих, воно вимагає величезної кількості тренувань і зусиль. Якщо Ви вирішили навчитися цій справі, то перше, що Вам знадобиться це м'ячі, які можна зробити своїми руками. Ми покажемо інструкцію з фото, щоб Ви могли повторити те ж саме.

Адмін - 28-07-2014, 11:02

Магніти на холодильниках завжди прикрашали цей величезний металевий ящик. Ми звикли з кожної нашої поїздки привозити магнітики, щоб потім можна було згадати, де ми були. Існує маса способів зробити красиві магнітики своїми руками, і деякі з них ми Вам покажемо!

Адмін - 25-07-2014, 10:19

Как сделать карту желаний?        Карта бажань - це все Ваші цілі на одному аркуші паперу. Така карта дуже допомагає розвиватися і прагнути до чогось більшого, змушує нас думати, як ми можемо досягти своїх цілей. Як би це дивно не звучало, але така карта може змінити життя людини, напевно, тому її так радять багаті люди світу.