Адмін - 12-08-2014, 23:23

Как сделать диско-шар?      Диско-куля - невід'ємна частина будь-крутий вечірки. Він завжди буде стильно і дуже добре виглядати на будь-якому святі. Щоб не витрачати багато грошей, ми пропонуємо зробити його своїми руками, зі звичайних дисків, які пачками валяються у нас вдома.

Адмін - 7-07-2014, 09:43

Как сделать картину из фасоли? Творча людина може творити гарні речі навіть з самих неординарних речей. Як різноманітно мистецтво в наш час, чого тільки і чим тільки не творяться шедеври, які можуть надихати і залишатися в пам'яті назавжди. Сьогодні, ми покажемо, як робити одне з незвичайних творінь з найпростіших речей.

Адмін - 30-06-2014, 11:43

Как сделать букет из конфет? Найчастіше чоловіки не сильно креативні до вибору подарунків своїм коханим і дарують завжди банальні подарунки. Квіти, цукерки - вони приносять багато радості, але жінкам хочеться чогось унікального! З недавніх пір ці подарунки почали об'єднувати воєдино. Будьте оригінальними і романтичними!

Адмін - 20-06-2014, 09:54

Как сделать дерево из бисера?      Дерево з бісеру - завжди хороший і дуже приємний подарунок для будь-якої людини. Ці вироби займають багато часу для створення, але час це стає дуже радісним і приємним. З бісеру можна зробити багато різних дерев, сьогодні на прикладі одного, ми покажемо, як створити красиве дерево своїми руками з бісеру.

Адмін - 18-06-2014, 11:28

Как сделать йо-йо?      Йо-йо - гарна розвага для людей, особливо молодих і сповнених сил та ентузіазму. Цій, простий на перший погляд, іграшкою можна витворяти дуже незвичайні трюки. Ви можете навчитися їм, і навіть позмагатися в цьому з друзями.