Адмін - 2-09-2014, 21:10

Как сделать этажерку? Для прикраси свого інтер'єру необов'язково йти в магазин. Можна зробити цікаву деталь декору своїми руками, наприклад, етажерку. Самостійно зроблена етажерка допоможе принести елемент індивідуальності у Ваш будинок. Надзвичайно стильна, і в той же час, проста етажерка вийти з дерев'яних палиць.

Адмін - 1-09-2014, 10:18

Как из старого окна сделать новое? Дерев'яні вікна мають масу позитивних якостей, в порівнянні з пластиковими вікнами. Це і екологічність, міцність матеріалу. Якщо Ви маєте старі дерев'яні вікна, необов'язково їх викидати - їх можна відреставрувати. Щоб зовнішній вигляд вікон став привабливим і сучасним, необхідно зробити ремонт вікон. Щоб зі старого вікна зробити нове прочитайте нашу статтю.

Адмін - 31-08-2014, 21:56

Как сделать дверные откосы своими руками? Дверні укоси виконують в будинку декілька функцій: зберігають тепло в приміщенні і суттєво прикрашають його. З їх допомогою можна створити оригінальний дизайн Вашої оселі. У цій статті ми розповімо Вам, як самому зробити стильні і сучасні дверні укоси за допомогою гіпсокартону.

Адмін - 28-08-2014, 15:41

Как сделать квартиру прохладнее?    Кондиціонер - ідеальна річ у жарку літню погоду, але не всі собі можуть дозволити його встановити. Багатьох бентежить ціна такого апарату, багатьох його шкідливість, адже дуже часто люди застуджуються від неправильного використання кондиціонером. Ми бажаємо допомогти Вам трохи охолодити Вашу кімнату та дамо кілька корисних порад.

Адмін - 27-08-2014, 12:15

Как сделать крыльцо на даче?        Ганок - це перше, що зустрічають гості, заходячи в Ваш дім, тому воно має бути красивим і зручним. По виду ступенів можна дізнатися багато, особливо про характер і смак господарів, так і просто господарям буде приємніше, якщо їх будинок прикрасить красиве ганок.